| catalina554 a întrebat:

Sunt foarte inalta 1.83 cm, iar cei care de abia ma cunosc ma critica din aceasta cauza.Va rog sa-mi dati ceva sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai sta cu astfel de oameni de vorbă, nu se respect pe ei dacă te critică pe tine.
Pa, pa.

| luiza a răspuns:

Cei care te critica sa te pupe... ca si asa nu ai ce face, si eu sunt inalta si ce daca? Eu nu ma stresez pe tema asta si oricum nu avem ce face, doar sa nu purtam tocuri!

| Cosmin86 a răspuns:

Cine dracu nu vrea fete inalte? Vor doar fete la care sa se uite de sus... wtf!

Răspuns utilizator avertizat
| RazerAbyssus a răspuns:

As vrea sa am inaltimea ta, eu am cam 1.74.

| BadxGood a răspuns:

Sunt niste idioti! multe fete isi doresc sa fie mai inalte si tu esti criticata datorita acestui lucru. Daca te ajuta cumva, sa stii ca inaltimea unui model trebuie sa fie peste 1.75 :*

| elvisDobre a răspuns:

Si eu am tot 1.83 si ma simt bine in pielea mea. e mai bine asa decat 1.50 laughing