| Lolkkk a întrebat:

Sunt la un prieten si el da in fratele lui pentru că îi pune mâna pe tastatura, ii da peste mâini si am vazut ieri ca maica-sa nu ii face nimic. Oare e normal asa ceva? Da mereu in el daca nu il lasa sa pună mâna pe calculator ca se joacă el si mama lui nu ii face nimic

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca asta este intelegerea lor!
Iar tie daca nu-ti convine, nu te mai duce la acel prieten!

| sierra1 a răspuns:

" fratele lui pentru că îi pune mâna pe tastatura ii da peste mâinii"

vaaai, e foarte urât din partea lui

| Mirel4412 a răspuns:

Cand eram mic faceam casa ring de mma, ne luam amandoi bataie de la tata, dar nu ne pasa