| Elis1244 a întrebat:

Sunt sportiv de performanta si ma confrunt cu o frică, frica de a face rupere de biceps puteti sa ma ajutati cu un sfat oare se rupe asa de usor tendonul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu esti sportiv de performanta daca iti pui asemenea intrebare. Nu spui nici ce sport practici.

| Simpatic a răspuns:

Ce sport practici? culturism sau ce?
Daca unui boxer i-ar fi frica ca s-ar putea sa ii fie fata distrusa...sa numai vorbim de MMA, cei de la haltere care mai devreme sau mai tarziu toti au probleme medicale etc
Daca esti sportiv de performanta cum afirmi nu ar trebui sa ai teama de nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sport de performanta faci si unde anume il practici?

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nici el cred ca nu stie.

Răspuns utilizator avertizat