| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu a fost diagnosticat cu ciroza hepatica decompensata. Aveti vreo idee de vreo clinica din Romania sau unde este cel mai bun spital ca sa mergem sa tratam aceasta boala incurabila? Am auzit despre cluj sau Bucuresti. Voi ce parere aveti? Unde ar trebui sa mergem? Unde este cel mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Clinica medicala III, Cluj Napoca, dr. Marcel Tantau:http://www.umfcluj.ro/......medicala-3

p.s. Dr. Tantau presteaza si la clinica proprie(" Centrul Medical TVM Med Serv Cluj ":http://www.doctortantau.ro/)

| cristimihailov a răspuns:

Eu m-as uita catre homeopatie. Poate acolo sa fie ceva. Insa asteapta-te la timpi foarte lungi... gen ani pana sa se vada ceva.