| Necunoscutu92 a întrebat:

Vreau sa îmi spuneți niște firme de huse foarte bune

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Huse pentru telefon?
Otterbox Strada, deși sunt scumpe.
Protejează foarte bine, și au un design decent, normal, nu precum cele de la Urban Armor, care zbiară prin toți porii: gherila, military, etc

Personal nu am una, dar o are fratele meu din iulie 2016 și încă tine (o folosește pe șantier, deci are urme normale de uzura).

Daca vrei ceva ieftin, recomand Cellularline, doar modelele magnetice.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce fel de huse te referi?
De masina, carucior, caiete, biciclete, telefoane, pantofi sau haine?

| gelu1970 a răspuns:

Spigen
Ringke

| Goete a răspuns:

Asa vrei tu?

| Bogdan70001 a răspuns:

Eu stiuna una foarte buna insa sincer sa-ti zic nu stiu daca este un tip de husa sau brand
"Husa GKK 360" Eu am pe telefonul meu si il protejeaza de orice. A da si husa asta este disponibila pentru EXTREM DE MULTE TELEFOANE. Gandeste-te ca eu mi-am luat pentru Xiaomi Redmi Note 4, un amic pentru J5 2017, altul pentru Xiaomi MI A2, este si pentru S9 si multe altele