| roby223 a întrebat:

Știți cumva la câte săptămâni după o operație de micșorarea stomacului am voie sa ma reapuc de munca sau sa merg la sala de sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa-ti spuna medicul.

| johnnny123 a răspuns:

Nu crezi ca doctorul care te-a operat ti-ar putea raspunde mai bine la intrebarea asta decat niste necunoscuti fara pregatire medicala de pe un site generalist?

| roby223 explică (pentru johnnny123):

Aici cred ca ai dreptate ...ms