| Henrypericolpublic a întrebat:

Tocmai am inceput o noua relatie...
De dusmanie cu tantarii.
Ce pot face sa nu ma mai piste si sa nu ma mai scarpin la rani?
Nu ma pot controla.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista Raid, Autan...

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Ce sa faci... te feresti de ei si daca nu scarpini nu ai rani, si daca tot nu stii ce sa faci, foloseste AUTAN, pulverizezi si te freci pe corp. dar intinzi pe tot corpul nu la modul cum a facut un tovaras, acum recent a fost in vama si ce a zis ba ia sa-mi iau si eu un spray din asta antiprajeala antisoare antibronzare sa ma dau cu el sa nu ma usture ambalajul, ce a facut omu zis si facut si-a luat spray si s-a dat, da cum s-a dat? uite asa, fas aici fas acolo si gata, fara sa intinda zici ca isi dadea cu ceva aura in jurul lui, bineinteles, era bronzat cu cerculete cat a cuprins pulverizarea