| AvakinAndrei a întrebat:

TPU, am 15 ani și acum de dimineața am băgat o țigare…nu știu dacă a fost tare, dar nu am mancat nimic, deci practic am fumat pe stomacul gol și am amețeli și stări de voma..in cât timp trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva normal. Mai ales daca nu esti fumator. Nu mai face asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trece, așa rămâne, să te învețe să nu mai bagi țigări.

| ReddY25 a răspuns:

Da-le la boala

| anonim3247 a răspuns:

În câteva ore și nu mai fuma dacă te simți așa.

| anonim3247 a răspuns:

Colegii tăi la liceu care fumează în pauze și nu le vine rău nu trag în piept.

| AvakinAndrei explică (pentru anonim3247):

Cum? Eu le vedeam foarte bine cum trăgeau in piept.dat fumează de mult timp

| Caro34 a răspuns:

Bună! Nu mai fuma! Nu are rost să-ți omori cu știință plămânii! Ești neobișnuit cu țigările și ar fi bine: să mănânci sănătos, bea lichide suficiente, ieși la plimbare și bucură-te de viață! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie și organismul tău care respinge nicotina.

| AmandinaDragan a răspuns:

Sunt simptomele mortii subite. Nu trece. Imi pare rau de tine.

| Clyde a răspuns:

Niciodata.