| stefstefansteff123 a întrebat:

TPU,am 17 ani, 50 kg si 1.67 cm... Sunt slab si vreau sa ma dezvolt in masa musculara.
Vreau sa iau niste proteine dar nu stiu de care sa iau si sa fac sala acasa (apoi dupa ce m-am dezvoltat cum imi doream, sa nu mai iau proteine dar sa continui antrenamentul) si nu vreau sa mi se lase muschii daca nu mai iau proteinele respective. Ce proteine imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FuriaGogoasei a răspuns:

WPI de la Pro Nutrition, una dintre cele mai bune proteine incercate de mine, e la un pret accesibil.

1 cupa dupa ce te trezesti si 1 cupa dupa antrenament.

Poti incerca si Milk & Egg de la Redis