| Gaby01X a întrebat:

Salut,am si eu 2 intrebari despre proteine.(fac sala)

1.Eu sunt slab si vreau sa pun masa musculara cat mai repede, ce proteine mi-ati recomanda?(cum se numesc si de unde sa le cumpar)
2.Proteinele sunt mai bune ca Creatina?
Vreau ceva care sa nu ma ingrase si sa se puna masa musculara cat mai rapid.

6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu compara creatina cu proteinele, si nu baga creatina, te umfla e adevarat, dar daca nu mai lucrezi dupa te face placaj, iar ca proteine poti lua costco, whey, cel mai bine sa fie organice, naturale. scrie pe cutie, da odata ce le iei trebuie sa lucrezi, daca vrei sa te umfi baga creatina.

| Cosmin86 a răspuns (pentru crytical):

Creatina e unul din cele mai bune suplimente, daca nu chiar cel mai bun.

Cum naiba faci placaj?

Esti doar un copil mic, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru Gaby01X):

Alea nu sunt proteine, e un weight gainer

DE CE nu te uiti la ce contine? are si proteine, dar putine. In schimb are DUBLU carbohidrati si altele.

Vezi is cat zahar contine.

Vrei proteine sau carbohidrati? Hotaraste-te

| picius a răspuns:

Uite eu cu asta am avut rezultate super faine. Sper sa-ti fie de folos

http://track.probolan50.ro/......obolan-50/