| kasulea a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru! va rog spuneti-mi cum sa scap de cosuri rapid? si esficient... ceati incercat voi si va ajutat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Clearasil. E cel mai bun.sau poti incerca si cu zeama de lamaiebatting eyelashesusuca foarte bine cosurile.
Succes:*

| Daria a răspuns:

De la Clearasil sunt 3:primul tubulet e gel de curatare, al doilea lotiune tonica si ultimul crema.happy

| matadoru a răspuns:

Eu am fost la dermatolog si doctorul mi-a recomandat o crema care se aplica de 2-3 pe zi si la mine a dat roade.Crema se numeste Skinoren!

| Alexandra1304 a răspuns:

Incearca cu un baton corector
eu nu am incercat da asta mi-a recomandat doctorul sau fa o vizita la cosmeticahappy

| FIR a răspuns:

Am incercat ce mi-a zis dermatolugul, si a functionatwinking