| HyTeZz a întrebat:

Heii TpU! Am si eu nevoie de ajutorul vostru, mi-au aparut 3 cosuri in frunte dar nu se vad din cauza parului si vreau sa scap de ele am incercat cu creme la 2 cosuri si acum am 3 cum pot sa rezolv asta multumesc dau funda big grin

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Cand mai apar cosuri, da repede cu tinctura de propolis:dezinfecteaza, cicatrizeaza. Dupa ce se usuca, poti da cu alifie de galbenele sa nu ramane urme.Nu stoarce cu unghiile! Echinaceea intareste sistemul imunitar si trateaza o infectie deja existenta in organism.Reduce riscul imbolnavirii de raceala, gripa.

| papadaniel2013 a răspuns:

Cauta un produs numit echinaceea. te va ajuta mult