| anonim_4396 a întrebat:

TPU:* help me! ce este in partea stanga langa buric? mereu dupa ce mananc mi se umfla acolo ca o mingiuca (deal) si simt ca ma tine acolo ceva tare si imi provoaca plimbari pe la baie mai dese(diaree persistenta) sad si acum e mai rau ca niciodata ca ma doare foarte tarecrying ce o fi?
va rog frumos sa ma ajutati! fundita s voturiwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Mai bine ai merge la un doctor. Decat sa ii dau raspunsuri stupide ca bogdan1004 sau Minnie19 mai bine mergi la medic si vezi exact care e problema.

| bogdan1004 a răspuns:

Ficatul ia dicarbocalm sau du-te la farmacie si ii zici la aia ce ai si iti da ceva eficent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App nu vreau raspunsuri gen: stomacul pentru ca nu este el deoarece acesta este localizat mai sus sub coasa deci fara stomac. eu ma refer la partea stanga LANGA BURICwinking:*

| cataswat a răspuns:

Ficatul este in dreapta.
Mai bine du-te la doctor.

| Minnie19 a răspuns:

In partea stanga este apendicita.
Iti sugerez sa te duci la doctor.

| anonim_4396 explică (pentru Minnie19):

laughing))) nu! apendicita este in dreapta si oricum nu pot avea probleme cu ea deoarece sunt operata de apendicita de anul trecutwinking dar oricum mersihappy