| anonim_4396 a întrebat:

TPU va rog sa ma ajutati puppy dog eyes O prietena are o operatie la picior si i s-a marit cu timpul thinking Ii este putina jena cu ea si nu prea se simte bine cand poarta fuste pantaloni scurti sau 3 sferturi... Mai are putin si face 18 ani si vrea sa isi faca o operatie ca sa ii acopere semnul thinking Se poate? Si daca da cam cat ar costa...

Va multumesc mult :*:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Johnia a răspuns:

Pretul cred ca variaza in dependenta de complexitatea operatiei si marimii semnului, dar oricum nu va fi inlaturat complet, va ramine unul mai mic si cit de cit mai estetic. Pretul il poate spune doar un chirurg plastic dupa o consultatie a cicatricii.

| AndruLove a răspuns (pentru Johnia):

Multumesc mult :*

| AndruLove a răspuns (pentru Johnia):

Este pe gamba piciorului stang, incepe aproape de glezna pana la mijloc intre glezna si rotula thinking