| AlinElle89 a întrebat:

Traim pentru a manca sau mancam pentru a trai? ce parere aveti despre aceasta intrebare :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancam pentru a trai. da exageram uneori. facem abuz de unele alimente si nu e bine.sau pentru unele dulciuri mai ales... ce naiba. ele au creier sau noi? eeee ia hai gata stop mancarelaughing

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ar trebui sa mancam pentru a trai. Mancarea doar ne ofera energia necesara, vitaminele si tot ce avem nevoie pentru ca organismul nostru sa functioneze cat mai bine. Daca am trai pentru a manca... Probabil am deveni obezi. si nu ne-am simti fizic atat de bine...

| eni a răspuns:

Mancam pentru a trai, doar nu traim pentru mancare...

| SweetCandy a răspuns:

Mancam pentru a trai...big grin

| Puiutz a răspuns:

Traim pentru a mancawinking. nu ne-am nascut doar sa bagam in noilaughing). ci sa facem diferite lucruri in viata. si sa mancam doar pentru a trai... nu?big grin.

te pup:*

| Puiutz a răspuns:

Hopaaa. ce am scrissslaughing).scuuzeeeeeee.nu asa era.la inceput era.MANCAM PENTRU A TRAI! scuuzeee.laughing).se vede ca mi cam somnblushing

| snepy a răspuns:

Lavinus nu ai inteles intrebarea

Mancam pentru a trai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mancam pentru a trai
daca te-ai nascut numai pentru a manca, e f aiurea big grin

Byebye si somn usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum pe criza asta...lucram ca sa mancam si evident ca sa traim/supravietuim.