| anonim_4396 a întrebat:

Transpir si tot transpir. Am mers timp de 10 minute spre liceu, mi se vedea pe spate cum am transpirat. Plus ca toti care ma stiu mi-au zis cel putin o data ca transpir prea mult, si chiar asa e. Eu unul am 1, 82 si 84 kg, nu sunt adept al sportului( recent am inceput sa alerg cate 20 minute dimineata si o sa ma reapuc de sala si poate de inot. Acum vine si intrebarea: de ce? De ce transpir in asa hal? Chiar si la sport, dupa ce terminam de jucat niste fotbal, in timp ce colegii mei au transpirat "decent", eu parca am facut dus cu hainele pe mine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KoNeTi a răspuns:

Pai esti si un pic plinut si multi oameni sunt sensibil la caldura.

| delyutza369 a răspuns:

Esti sensibil la caldura big grin