| mariana_7355 a întrebat:

Ultima menstruatie am avut-o pe data de 21 iulie 2011 si mi s-a terminat pe data de 25. iulie 2011.Pe 5. august 2011 am avut un contact neprotejat iar pe data de 14 august am facut un test de sarcina si mia esit negativ iar pe 15 august mea venit menstruatie(daca pot spune menstruatie fara dureri ca de obicei etc)ce poate fii? menstruatia mea venit mul mai devreme cu cateva zile ce poate fii? astep raspun urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi o menstruatie (mica dereglare) sau poate fi o sangerare de implantare a sarcinii. testul l-ai facut prea repede ca sa aiba vreo semnificatie. Primul test pe care te poti baza il poti face pe 13 august, din prima urina de dimineata.

| MMihai a răspuns:

Cel mai bine este să vorbești cu un medic de specialitate, care să te consulte!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca tu te babardesti in perioada fertila nu e vina noastra.sorry.

gandeste-te bine alta data. si nu mi-o lua in nume de rauhappy

| Julieღ a răspuns:

Este normal, nu te ingrijora. cateodata se intampla sa vina cu cateva zile inainte sau dupa data normala.

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Probabil contactul sexual a intarziat menstruatia, sau cum a spus si Julie cateodata se mai intamplawinking. stai linistita si sa nu mai faceti neprotejat happy