| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat a avut pe penis un cos si cand s-a epilat, l-a taiat din greseala iar acum s-a facut o buba de dimensiuni mai mari, din care iese un lichid. Ce ar putea face?
Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Mor ma p-astia cu "Am un prieten" sau "un baiat..." Zi ma ca e vorba de tine!
Daca e sa o luam asa, de unde stii tu? Ai trecut pe la el prin pantaloni? laughing

| Neo12 a răspuns (pentru ChiarEu2):

Sunt fată în pnm, iar asta mi-e porecla. Ai auzit de relații foarte strânse/apropiate? Nu vorbi dacă nu știi.

| dandana2015 a răspuns:

TREBUIE sa se duca la doctor! sa nu mai faca nimic, si asa a facut destul rau!

| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a răspuns:

Trebuie sa vorbeasca cu un doctor si sa nu mai faca altceva ca sa nu faca sa fie mai rau