| Olaru_Gheorghe_1959 a întrebat:

Un om are probleme cu pancreasul, plamanii si stomacul. De doua saptamani face injectie de 3 ori pe zi si perfuzii. Spune ca l-au mai lasat durerile dar de abia acum mananca putina supa strecurata. Marti face 2 saptamani de stat în spital si inca nu i-a dat drumul acasa. Zice ca se baloneaza seara. Ce se poate intampla mai departe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

La această întrebare ar trebui să îi răspundă medicul care îl tratează.
El este cel care se ocupă de tratament și tot el este în măsură să îi explice pacientului situația în care se află.