| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot găsi un psiholog online unde aş putea sa îi cer sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa stea confidentiale datele? Mergi la un psiholog real asta doar nu o sta cu microfonul aprins sa fure tot si sa trimita la toata lumea dupa...

| Victoria18 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| zăGhost a răspuns:

Https://www.paxonline.ro/ gasesti aici psihologi buni. E o platforma in special creata pentru anxietate, dar presupun ca poti vorbi cu psihoterapeutul si altceva, doar ca e contra cost.

| zăGhost a răspuns:

Daca nu sunt probleme foarte complexe, as putea incerca sa te ajut.

| anonim_4396 explică (pentru zăGhost):

Da-mi adresa ta de Facebook in privat.

| hgcl a răspuns:

Tinere, prajeste putin creierul ala, si nu o sa mai ai nevoie numai de somnwinking.

| NevermindXEXEXD a răspuns:

Toate raspunsurile le vei gasi in launtrul tau daca iti dai silinta, daca nu le-ai gasit inca inseamna ca nu ai fost destul de determinat.