| stely9523 a întrebat:

A luat cineva diane 35 pentru acnee? daca da, v'a ajutat sa scapati de acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Diane 35 sunt foarte puternice si periculoase in acelasi timp. Nu orice organism le accepta.
Eu am luat impotriva acneei, m-au ajutat foarte mult, insa dupa 3 luni organismul a inceput sa le respinga, asa ca am renunat.
Nu m-am ingrasat si nici n-am avut alte simptome.
Consulta un medic inainte de a le lua.
Numai bine!

| eu1996 a răspuns:

Nu stiu dar stiu daca iti vei da pe fata cu pasta de dinti mentolata(recomandat blend_a_med)ininte de culvare si ramai asa pana dimineata ti se vor usca toate cosurile si nu e novoie decat odatda sau de doua ori pe saptamama eu asa fac si tenul imi este curat pricizez ca asta stiu dintr-o carte atestata (1001 remedi casnice) asa ca nu mai ai nevoie de aceea diane