| 12102000alina a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cum pot sa scap de cosuri. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pisezi două tablete de aspirină, pui câteva picături de apă pentru a face a pastă pe care o aplici pe zonele afectate, te speli cu apă călduță după ce s-a uscat pasta. Repeți până la vindecare, o aplicare pe zi.
Te pup!

1 răspuns:
| Ironicnαme a răspuns:

Bună!
Poţi găsi multe creme anticoşuri, sunt o groază de creme, dar sincer eu am încredere doar în una.
''Cutiuţa magică'' de la Oriflame este foarte bună, funcţionează perfect. Dacă nu se vede din prima o schimbare mică, insistă.