| Diana444 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri, VA ROG ajutati-ma?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si mie mi-a fost recomandar Skinoren gel, in cat timp si-a facut efectul? Mai mi-a dat si crema Vitella galbena.
*-*

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Consulta un derma.
Nu-i stoarce! Numai pune mana pe fata. Spala-te cu ceai de musetel. Nu te mai sterge pe fata cu absolut nimic,lasi sa se usuce singur. Fara ciocolata, dulciuri, condimente, sare, grasimi.
Eu am fost ieri la un derma si asta mi-a spus, pe langa faptul ca mi-a spus sa-mi cumpar doua creme... Sper sa functioneze happy
*-*

| Diana444 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Multumesc de raspunsul tau, AnaSimona.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Diana444):

Nu ai pentru ce.
*-*

| Creattzaa a răspuns:

Cumpara de la farmacie crema Skinoren...e foarte buna
am avut si eu problema asta si am mers la dermato si mi-a recomandat-o

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Creattzaa):

Si mie mi-a fost recomandar Skinoren gel, in cat timp si-a facut efectul? Mai mi-a dat si crema Vitella galbena.
*-*

| CosticaDeva a răspuns:

Cercetarile Dn-ului Dr. Jean Carlo Dekurmaapuci arata ca prostaglandinele asociate reactiei acrozomale a spermiilor capacitate ajuta in scaderea activitatii glandelor sebacee de la nivelul pielii