| Vaniusa999 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri?/ ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Storcandu`le. Ca daca le scorci...ele se transforma in bube. Si asa ai scapat de cosuti si ai dat de bube. Dar macar nu mai ai cosuri! :*

| Ziiziii a răspuns:

Nu le stoarce lasa-le asa si nu le atinge ca iti pui mana pe restul corpului mai ales pe fata si ti se ia si ti se fac mai multe, puneti spirt pe ele in fiecare seara sau otet, ori spalati fata cu ceai de musetel parca.Si eu am pe frunte vreo 2 sau 3 am avut multe, dar nu le-am stors si nu le-am atins asa ca nu am "pus-o" si in alta parte si am pus spirt pe ele.Chiar functioneaza, incearca, daca nu functioneaza strage-ma de gatlaughingrolling on the floor Sper ca ti-am fost de ajutor!kiss

| AlexStarAlex a răspuns:

Si nu ustura?