| VisSs a întrebat:

Va rog sa ma ajutati daca puteti.sad
Aseara m-a luat durerea de masea si inca mai persista. Faza e ca in urma cu 2 ore am iesit putin afara cand batea vantul desi inca ma durea maseaua. Dupa 15-20 minute am intrat in casa sa incerc sa dorm si imediat m-a luat durerea la toate maselele de pe partea dreapta(si sus si jos)apoi de ureche si apoi de gat (sub maxilar in partea >dreapta--am acea parte putin umflata). Am luat neurofen si mi-a mai trecut. Dar simt ca ceva ma apasa in partea aceea a gatului. Chiar ieri m-am uitat si aveam limba alba.

Credeti ca e o infectie?crying

Am mai patit o data asa. A trecut in 2 zile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raamonikaa a răspuns:

Da, du-te urgent la doctor ca se umfla.

| me1oo a răspuns:

E infectie du-te la doctor urgent ca sa nnu ti se infecteze toate maselele

| Yell0w a răspuns:

Aw.Chiar pentru tine am intrebat:(:
http://www.tpu.ro/......-infectii/

Iti zic sigur ca e infectie.:(