| MarianneEngel a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Luni am avut o criza de fiere. Am vomitat, ma rog... Problema e ca de atunci ma doare in partea dreapta jos si piciorul. E din cauza crizei de fiere sau poate fi apendicita? Mentionez ca m-am dus la doctor cu criza de fiere. La revedere si multumesc. Va rog sa-mi dati repede un raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| daniella9805 a răspuns:

Daca te doare in partea de jos si piciorul cred ca e apendicita ar fi bine sa mergi la un medic.
te pup si multa sanatate:X

| Ra2wY a răspuns:

Eu cred ca poate fi un inceput de inflamare al apendicelui, maik bine te-ai duca la madicul de familie, oentru un consult, eu unul, am o prietena cu crize de fiere, si atunci cand are rau de tot, nici atunci nu o doare si spre picior, deci, succes @!

| NebuniKkdeea a răspuns:

NU tye speria eu cred ca nu e ceva grav dar totusi trebuie sa te vada un doctor poate fi o inflamare a apendicelui, poate sa te opereze (nu te speria e ceva usor) sau cred ca din cauza crizei. Un sfat incearca sa mananci mai multa verdeata chiar vineri am vb la scoala dewspre fier incearca sa-ti faci ceaiuri din urzica ceva de genul >