| anonim_4396 a întrebat:

Hey,am dureri in partea dreapta jos,cred ca am apendicita sau nu stiu,problema este ca ma doare sh apoi imi trece sh apoi iarashi ma doare,ma doare sh piciorul,dar am si mentruatie sh poate este de la asta,dar nu cred, nu am mai patit-o asa.
Voi ce spuneti? Imi dati un sfat, Va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Quicley a răspuns:

E posibil sa fi racit la ovare...si sa ai ovarul drept umflat, si mie mi s.a intamplat la fel...cu dureri de picior, tot in partea dreapta. Nu ar strica sa mergi totusi la un control kiss

7 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Mergi la doctor de familie, aici pe site nu o sa gasesti un raspuns califiat la problema ta

| Quicley a răspuns:

Du.te mai intai la medicul de familie...va sti el/ea ce sa iti spuna sa faci dupa, daca trebuie sa mergi la un medic specialist sau nu!

| Mishca13 a răspuns (pentru Quicley):

Deja gata cu menstruatie...dar pe mine inca ma doare..sh ma doare tare sh cu picior...

| Quicley a răspuns:

Atunci fa.ti timp cat mai repede sa ajungi la doctor! Mai bine previi ceva decat sa te chinui dupa si sa dai in altele...

| Mishca13 a răspuns:

Mie aceste dureri mi sau incepu cu vreo 5 zile ca sa mi se inceapa menstruatia

| Quicley a răspuns (pentru Mishca13):

Da si mie tot asa mi se intampla...dar fa.ti timp si treci pe la doctor, ca sa nu ai, doamne fereste, alte surprize neplacute dupa!

| Mishca13 a răspuns (pentru Quicley):

Dar sepoate de dus la uzii...o sa-mi arate daca am sau nu?
Sau trebuie sa ma duc la un medic specialit pentru asta?