| HitTheLights a întrebat:

Va rog sa ma ajutati nu stiu cu ce gama de produs sa ma mai spal pe cap: Syoss, Gliss, Nivea, Pantene sau Garnier? - Am foarte mari probleme cu scalpul, dupa 2 zile ma mananca si imi cade si parul. Inainte ma spalam cu H&S nu aveam matreata dar imi cadea parul; dupa am incercat Clear nu mai aveam nici o problema in afara ca aveam foarte multa matreata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| girl00 a răspuns:

Bunahappy du-te la farmacie ca sunt sampoane anumit pentru problema tabatting eyelashes ca ce merge la mine nu merge la tine si tot asahee hee

| DraKeSTF a răspuns:

Du-te la farmacie si cere un sampon specialhappysunt unele pe baza de petrol putin mai scumpe dar merita si nu lasa miros neplacuthappy funda?happy

| gaina007 a răspuns:

Incearca sa te speli cu sampon pentru barbati! crede-ma c functioneaza! are formula mai puternica...merita incercata! incepe cu un clear