| Andrew008 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, sunt operat de o saptamana de apendicită si nu stiu ce as putea sa mănânc asa ca sugerati-mi voi si eventual să-mi spuneți dacă am voie ceva desert.
MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Swae a răspuns:

Fara sare.

1 răspuns: