| anonim_4396 a întrebat:

Varza ajuta la slabit? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut Joanne. Da varza este bogata in fibre, contine putine calorii, multa apa si ajuta la topirea grasimilor.Pentru mai multe informatii, cauta pe google diete cu varza. Sunt multe site-uri informative despre dietele cu varza. Succes si sanatate. Pup.
nana

| ATHOS a răspuns:

Varza contine extrem de putine calorii. Te ajuta sa slabesti cu conditia ca intreaga dieta sa fie bazata pe alimente slab calorice.
Bafta! In mod cert vei reusi!

| Petronela a răspuns:

Da

| Andreea_1745 a răspuns:

Ajuta...doar daca tii o cura cu varza.

| gyo a răspuns:

Da ajuta si este foarte buna, din cate stiu eu se fac chiar cure cu varza.nu stiu sa-ti dau mai multe detalii pentru ca nu-s pasionata de curele de slabire dar poti sa cauti pe net si gasesti destule informatiitongue:*

| Pacala a răspuns:

Nu. Alergatul, sportul, mancarea gatita in casa, servita respectand orele normale ale meselor (mic dejun, pranz, cina), apa plata. Astea ajuta. Fast food-ul, chipsurile, Cola - nu.