| samurai2010 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa simtiti ca va fuge pamantu de sub picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alocispeptunoi a răspuns:

Cand spui ca iti fuge pamantu de sub picoare te referi la dat coltu?
Nu; nu mi s-a intamplat niciodata...

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, atunci cand am avut o anemie puternica si ameteam fregvent.

| Tourniquet a răspuns:

Da. Am avut lipsa de calciu.Parca mi-am vazut moartea-n fata straight face.

| Barajag a răspuns:

Nu am simtit, decat cum imi fug picioarele pe pamantlaughing

| LuS[z] a răspuns:

Cand era cutremurlaughing)

| Razvan a răspuns:

Da.Chiar am vazut si negru in fata ochilor inainte sa simt cum imi fuge pamantul de sub picioare.Lipsa de calciuwinking

| miauu a răspuns:

Da
laughing

dupa ce ma dau jos de pe role

| XXy a răspuns:

Probabil ai avut lipsa de vreun mineral in corp, nu ma pricep la asta dar ar trebui sa iti pui la punct alimentatia, si daca simti ca nu poti face asta ia un supliment de la plafar cu multiminerale si vitamine

| Anduciu a răspuns:

Da, era foarte cald afara, nu bausem apa, eram foarte obosita si mi s-a facut rau in muzeu.Am inceput sa vad incetosat, pana totul s-a facut alb, nu mai auzeam aproape deloc si am simtit ca-mi fuge pamantul de sub picioare.
Macar am avut ocazia sa ma asez pe patul pe care s-a nasut Nichita Stanescu.happy

| Good Cat a răspuns:

Da. Nu de multe ori dar da... Nu mai stiu de ce, s-a intamplat mai de mult, dar stiu ca a fost o veste proasta, extrem de proasta, sau ceva de genul " De ce mi se intampla numai mie? crying( ".
De obicei in situatii critice simti ca iti fuge pamantul de sub picioare.

| johnny_1840 a răspuns:

Sincer da, am simtit, dar am incetinit ca deja prinsesem 210/h si intram in localitate! nu e de joaca cu viteza!

| Nu conteaza a răspuns:

Da...eram odata la ora d sport si parca imi dadusem sufletul mi se incetoshase privirea nu puteam sa merg si parca ma duceam pe spate si nu mai simteam pamantul sub mine straight face a fost groaznic.

| CC7 a răspuns:

Nu da nu cred ca e cazul sa mai mergi in carusele happy

| zuzu_7632 a răspuns:

Da sa mai intamplat...adk simti ca tu cazi din locul unde esti dar nu se intampla nimic si totusi u ai cazutlaughing

| riela a răspuns:

Da, depinde de situatia in care te aflai. Posibil sa fi aflat vreo veste soc, sau sa fi vazut ceva inconvenabil. Daca nu este nici una din aceste variante, atunci siguri ai o anemie, fapt pentru care ta sfatuiesc sa consulti un medic. Numai bine!

Da de muuullte ori...mai ales cand ma enervezi.batting eyelashes

| tutu a răspuns:

Eeeeeeee cuuutremurrrr!
iti spun eu sigur!