| ஐஐ a întrebat:

Vi s-a intamplat vrodata sa va simtiti in plus?

Răspuns Câştigător
| NoSens a răspuns:

Daa sad și e oribil.Ce trebuie să faci, să peci! Nu te simți bine, nu sta.Cui îi pasă întradevăr de tine, te va urma.

Răspuns utilizator avertizat
| NoSens a răspuns (pentru ஐஐ):

Cu plăcere :* Nu degeaba suntem o comunitate love struck

Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Da. Si nu a fost doar o data. Si stii ce am facut? Am plecat. Asta am facut. Aici nu ma refer la familie, de acolo nu voi pleca.
Pur si simplu "prietenii" astia care isi fac grupusorul lor. Sau te cheama in oras prietena ca nah sa mai iesim, iar ea vine cu prietenul si sunteti trei. Te simti nasol. Dar asta e viata. Mergem inainte cu Dumnezeu si atat happy

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns:

Da... cel mai nasol e să te simţi în plus când eşti printre prietenii tăi.

Răspuns utilizator avertizat
| Vreoproblema a răspuns:

Da dar iti trece sentimentul

| IoanPetru a răspuns:

Dupa parerea mea cei care cred ca eu sunt an plus de fapt ei sunt in plus.

| Xtadelo a răspuns:

Nu prea, evit sa fiu acolo unde nu trebuie.

| KristalPop a răspuns:

Da.

| beastboy84 a răspuns:

happy eu mereu ma simt in pluslaughing. si acumbig grin

| Smile2BHappy a răspuns:

Da, mereu ma simt a cincea roata. De parca sunt neinsemnata. Am o prietena care sta cu toata lumea si pe mine nu ma baga in seama aproape nimeni.

| Kozbinski a răspuns:

Intodeauna can ies din casa si merg prin cartier si uneori mi se intampla si in oras sa ma simt in permanenta in plus, findca aproape toata lumea asculta manele sau hip hap si se comporta ca atare, iar eu sunt total diferit in genul de muzica pe care il askult in stilul pe care il port si modul in care gandesc.bineinteles asta nu inseamna ca am ceva cu cei care asculta alte genuri de muzica, gusturile nu se discuta, dar uni oameni pot fi extrem de rautaciosi cu cei ca noi neputand acepta faptul ca traim intr-o societate democrata.

| CosminaB a răspuns:

Da! Mai mereu.