| traficanta a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca atunci cand faceti ceva sa aveti impresia ca s-a mai intamplat acest lucru odata? Dar de fapt nu s`a mai intamplatthinking Ma intelege si pe mine cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lollidella a răspuns:

Da stiu laughing
si eu am patit`olaughing
ai sentimentul de deja-vu happy
mie mi s`a intamplat asta vara cand eram cu o prietena in orasstraight face
dar cred ca poate am visat ceva asamanator si de aia am crezut ca s`a mai intamplat acel lucru straight face

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De foarte multe ori.

| iuli a răspuns:

Si eu mai patesc. Sa fac un lucru si dintr-o data sa am impresia ca acel lucru l-am mai facut.

| thealchemist a răspuns:

Se numeste deja-vu. si e un fenomen destul de comun. daca nu ti s-a mai intimplat, inteleg de ce esti confuza. dar e destul de comun, sau e considerat asa in general. oricum, nu esti singura.

| Alien a răspuns:

20 rasponsuri cu deja-vu ce se poate vedea altceva?

| fluturasul a răspuns:

Da. Chesti din astea se intampla oricui. Se numeste "deja-vu" ce simti

| Sofffie a răspuns:

DA... mi s-a mai intamplat. Poate ai mai facut asta in viata ta anterioaralaughing.
Ma uit prea mult la filme.(Ata pentru totdeauna), dar cine stie poate chiar ti s-a intamplat in viata cealaltalaughing)laughing

| mhg a răspuns:

Da, o data in curtea scolii, eram cu ai mei colegi si am trecut pe langa niste persoane si am avut impresia ca am mai trecut o data pe acolo, pe langa aceleasi persoane care erau in acelasi loc, in aceleasi pozitii. Mi se pare ca se numeste deja vu chestia aceasta, sau ceva de genul.

| thegreatgatsby a răspuns:

Deja-vu... da mi se intampla in fiecare saptamana.

| iauru a răspuns:

Deja vu
nu esti singura

| คเค๓เк a răspuns:

Poate ti s-a intamplat in vis...Sau poate te`ai reancarnatlaughing

| Miruna3094 a răspuns:

Da.
Se numeste ''deja vu''.

| Denisaa a răspuns:

Da, te inteleghappy

Si mie mi s-a intamplat de multe orihee hee

Este ceva normaltongueCum au spus ceilalti, se numeste Deja-Vuhappy

| teodoram a răspuns:

Daaaaaaaaa! mi s-a intamplat de n ori. E ceva legat de reincarnarewinking

| ILoveYouMore a răspuns:

Da tiu de multe ori am un deja-vu dar se inampla lucruri banale poate ai mai vazut asta undeva sau doar ai visat nici eu nu imi pot explica acest lucru. laughing laughing laughing

| dyenutza01 a răspuns:

Daoh go on asta e deja-vubatting eyelashes

| savingyou a răspuns:

Da este un deja vu! la mine tot s-a intamplat!

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Acest lucru se numeste "deja vu" cand faic ceva intr-un vis sau in gand si se va mai repeta in realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste deja vu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope...nu mi s-a mai intamplat.
... dar ceea ce ti se intampla tie e o senzatie de deja-vu(deja vazut). Atunci cand faci ceva, ai impresia ca ti s-a ma intamplat odata.

| madycumada a răspuns:

Inteleg ce zici dar mie sincer nu mi s-a intamplathappy

| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ a răspuns:

Da... mi s-a intamplat de cateva ori...ciudatthinking
nu stiu care'i explicatia :-s

| lena_7423 a răspuns:

Da de citeva ori, fratele a spus ca am visat.

| flippa a răspuns:

Da ^_^ te inteleg perfect! mi se intampla destul de des.
poate stii, se numeste deja-vu happy