| FuegoJr a întrebat:

Vi se pare bun siropul Flavamed?
Eu deocamdata iau acest sirop si paracetamol.
In cat timp in va trece raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

Nu am folosit si nu stiu, dar Coldrex max grip hot rem lemon e foarte bun pentru ca am folosit si din 5 pliculete mi-a trecut. daca poti cumpara eurespal(sirop).e cel mai bun

| Sas a răspuns:

2 saptamani