| aDDa_4644 a întrebat:

Heii TPUlove struck
Suntt ff racita, spuneti-mi si mie daca siropul de coacaze este bun pentru. raceala, asta mi-a recomandat cinevasad
va rogg sau spuneti-mi niste nume de produse farmaciste pentru raceala bune.sad
mentionez ca am luat paracetamol da tot la fel ma simt...cryingplzz dau FUNDITZZZAAAAAAAAA:X:X:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Du-te la farmacie si cere Nurofen raceala si gripa pe mine acesta m-a ajutat foarte mult cand am fost racita si incearca sa bei ceai mult si sa faci baie fierbinta la picioare cu sare.Astept fundita!

1 răspuns:
| Flynn2001 a răspuns:

Daca iei hrean iti trece imediat. Lasa medicamentele, sunt cam toxice.