| Vasilicamosbatran a întrebat:

Voi ce credeți?
Merită să te sinucizi sau să ai parte de o viata de rahat?
Va spun mai multe, pentru cine vrea sa stie toata povestea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Si eu as vrea sa iti cunosc povestea si sa te ajut. Nu merita sa te sinucizi. Viata are multe aspecte, nu e necesar sa te cramponezi la unul singur. Daca te omori iti opresti viata intr-un punct deloc potrivit, dar daca traiesti ti-o poti schimba.

| Invictusman a răspuns:

Alt aiurit.

| AlinMrs a răspuns:

Nu merita sa te sinucizi, indiferent de situatie. Daca ai cateva motive sa te sinucizi sunt mult mai multe pentru care sa traiesti. E vorba de perspectiva, fiecare intampinam greutati asa e viata. Pentru orice problema se poate gasi o solutie si o rezolvare. Eu as vrea sa iti cunosc povestea

| Vasilicamosbatran explică:

Hai spune-ne despre ce e vorba

| AnastasiaK a răspuns (pentru Vasilicamosbatran):

Lasa-ma sa ghicesc, suferi de lipsă de atenție happy