| Belliee a întrebat:

Voi credeti in chestile paranormale?•.•

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Depinde. In oameni posedati, da, am vazut eu cativa, la biserica, cand le facea slujbe. Poti sa citesti carti religioase, spre exemplu cleopa. Acolo acest parinte povesteste tot felul de cazuri adevarate, despre posedati si oameni care nu au putrezit dupa moarte din cauza blestemelor, etc oricum interesant, insa nu te gandi la spirite ratacitoare, ca in asa ceva chiar nu cred si nu scrie nicaieri ca ar existawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu.

| Belliee explică (pentru anonim_4396):

De ce da si de ce nu?

| Aneurysm a răspuns:

Nu.

| AlexHodo a răspuns:

Da. Intră pe acest forum și vei descoperi mai multe: https://paranormal.000webhostapp.com/