| onitza98 a întrebat:

Vomiit intrunasadcryingsadcrying...Ce ar putea fi? ...PS:vomit absolut tooot ce manancsadsadsadcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai mancat ceva stricat. Ia un algocalmin, bea un ceai cald si pune-te in pat. Nu merge maine la scoala, sa nu ti se faca rau si maine. Daca tot nu te simti mai bine, mergi maine la doctor sad. Sa nu fie ceva grav.

8 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Sunt sanse sa ai anemie sau chiar gastrita. Consulta urgent un medic.

| TheLittleStrange a răspuns:

Esti insarcinata?laughing

| onitza98 explică (pentru TheLittleStrange):

LOOOLL:O:O:O:O..am 14 anii..niki vorbaoh go on...nu am avut pana in prezent contacte sexualebig grin

| LittleGirl00564 a răspuns (pentru TheLittleStrange):

Este o treaba foarte seriosa nu trebuie sa o credem o .....GLUMA

| DSabb a răspuns:

posibil sa fii insarcinata. consulta un medic

| LittleGirl00564 a răspuns:

Cati ani ai? Nu te supara pe mine dar daca nu ti-a mai venit... menstruatia si vomiti intr-una s-ar putea (nu sunt sigura )sa fii, insarcinata sincer nu glumesc si nu vreau sa te superi pe mine...(bine DACA esti inca MICA si nu ti-a venit ciclul uita tot ce am scris sus!)Cam asta se intamlpla cand vomiti toata mancarea!

SUCCES!
P.Sbig grinu-te te rog la doctor sau spunelor parintilor tai!

| onitza98 explică (pentru LittleGirl00564):

Am 14 ani.NU sunt insarcinata.Nu am avut pana in prezent contacte sexuale.iar menstruatia mi-a venit PS:vomitatul se asoiaza cu dureri de stomac foarte puternice si le-am spus parintilor sh au spus ca daca nu ma linistesc pana maine ma duc la urgentesad

| miky23 a răspuns:

E posibil sa ai apendicita cel mai bine e sa te duci la doctor