| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să cresc! Am doar 1, 55... Ce exerciții să fac să-mi dau drumul la oase?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Ai putea practica volei pentru ca este mai mult un sport feminin si care te lungeste..sau bascket daca-ti place dar la fel de bun esti si in inotul..deci ai mai multe variante de ales tongue

4 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Fa tractiuni.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Ne spuneti si noua cati ani aveti?tongue

| anonim_4396 explică (pentru SmQaLeXuTzz):

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Basket,volei sau inot.

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai putea practica volei pentru ca este mai mult un sport feminin si care te lungeste..sau bascket daca-ti place dar la fel de bun esti si in inotul..deci ai mai multe variante de ales tongue