| Bubble_7593 a întrebat:

Vreau sa fac si eu un sport. Ceva mai obisnuit pentru o fata[nu judo, karate]. Si daca se poate ceva individual in afara de tenis.Pls idei. Dau funda pentru cele mai bune :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Me_5216 a răspuns:

Street dance sau poti sa te duci la sala.

| andreii2 a răspuns:

Biliard
atletism
patinaj
golf
gimnastica
inot
darts
bowling
tenis de masa

sau sporturi in echipa

handbal
volei
baschet

funda?big grin

| anonymousxD a răspuns:

Volei, handbal love struck. sunt super. eu am facut volei 1 an jumate` love struck acum ma apuc de street dance. street dance nu este chiar un sport, dar oricum este suuper!; x. si poti sa faci innot! love struck si innot am facut, ca imi place balaceala` laughing

| DisforDeea a răspuns:

Ciclismul tongue

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Zumba, aikido si dansuri (salsa ce vrei tu)

| NeXtLevel100 a răspuns:

Volei

| sMILEYFACE1234 a răspuns:

Balet,gimnastica,inot.