| John321 a întrebat:

Vreau sa întreb pe cei care au avut hernie inghinala ce simptome ați avut și la cat timp după ce ați văzut v-ați dus la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Daca ai loc sa porti suspensor poti sa mai amani, daca este intr-o pozitie incomoda nu are sens amanarea.In doua zile esti acasa.

| John321 explică (pentru Panamax):

Acea umflatura are forma unei bucle și nu e nici tare nici moale.E între.