| MuzicaBooM a întrebat:

Vreau sa ma inalt! Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Te apuci de baschet. Iei vitamine...

| svartirhimnar a răspuns:

Baschet, înot, volei...etc
Sport, în general.

| Aimèeeee a răspuns:

Sport.

| MariusGomoi a răspuns:

Depinde de cati ani ai. daca ai 13, 14 poti face volei si handbal

| andreea9701 a răspuns:

Mergi la inot sau practica baschet

| claudica2703 a răspuns:

Fa un sport gen voley si Exercitii fizice ce implica intinderea membrelor...

| Danciu821 a răspuns:

Sport si vitamine

| IzZyY a răspuns:

Depinde de varsta ta, dar cel mai bine este sa incepi un sport, de preferat baschet. Baschetul te va ajuta sa te inalti deoarece aruncand la cos se dezvolta muschii si totodata oasele.

| 2n0n1m4ev3r a răspuns:

Sa joci baschet cat de mult poti, asa sa inaltat si fratemiu. happy