| houseofpain a întrebat:

Vreau sa-mi bag un piercin in spranceana care sunt riscurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CryChristiAN a răspuns:

Recent, in urma unui experiment la Stanford, s-a demonstrat ca oamenii care si-au pus piercing-uri prezinta peste 3450 de microbi, dintre care 1755 sunt necunoscuti.

| Maria_Rahela_1992 a răspuns:

Pai ar fi ca poate cand vrei sa ti scoti o sa ti se rupa spranceana si dupa aia iti sa urat