| diana123321 a întrebat:

Vreau sa-mi creasca unghiile cat mai repede si sa fie sanatoase dar nu stiu ce sa fac pentru. a le ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Uleiul de ricin, dar nu e folosit nu numai pentru unghii ci si pentru par

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Exista diferite oje speciale pentru acest lucru.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Si uite, am gasit un articol despre unghii sanatoase :
http://www.noifetele.ro/advice/feature_details.php?id=194

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Cumpara de la farmacie ulei de ricin si te dai pe unghii. e f bun, eu ma dau si pe par si e creste mult mai repede decat inainte sa folosesc

| fuckThisLife a răspuns:

Ulei de ricin, il gasesti la plafar si nu este mai mult de 5 lei

| Stephanya a răspuns:

Foloseste lac intaritor pentru unghii CORAL,pe mine m-a ajutat mult, le-a intarit si le-a facut sa creasca mai repede, costa vreo 7 lei, depinde