| Lavinia_AleXia_1999 a întrebat:

Vreau sa- mi creasca unghiile dar nu stiu ce sa fac sa-mi creasca mai repede! Aveti idee ce asi putea face?

Răspuns Câştigător
| Dayuuum a răspuns:

Sigur ca da.
Da-le cu ulei pentru cuticule in fiecare zi si maseaza bine. Daca nu ai ulei de cuticule foloseste ulei de masline extravirgin.
Din cate stiu, daca masezi unghiile cu un catel de usturoi cresc mai repede. Incearca si asta, poate merge big grin.

4 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin

| Henriette1165 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=B4a8ZOabqx8
Vezi la link-ul de mai sus!
O zi frumoasa!

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Mergi la farmacie si intreaba daca este ceva pentru cresterea unghilor(din cate stiu eu exista ceva uleiuri).

| Lavinia_AleXia_1999 explică:

Multumesc!