| imyourdestiny2 a întrebat:

Vreau sa slabesc in zona coapselor.cateva trucuri, diete va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Iti recomand masajul cu zat de cafea, are efect anticelulitic si confera fermitate pielii. Mersul pe jos este o alta solutie la indemana. Daca vrei sa apelezi si la diete, alege una de aici: http://www.divahair.ro/diete_si_slabire. Spor in toate sa ai!

| shadovv a răspuns:

Nu poti slabi doar intr un anumit loc! Recomand jogging, fara paine, fara snacasauri.

| Psihiatra a răspuns:

Hidromasajul ajuta la slabit, dar depinde daca iti perimiti.sugestia mea e sa faci exercitii care ajuta la partea respectiva a corpului.mananca des si putin.mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mult sport...bafta