| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu diete care au functionat, vreau sa slabesc cam 20 de kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Inceraca supa de varza

| IanSomerhalder a răspuns (pentru Anca95):

Am incercat dar nu o suport

| Akuryo a răspuns:

Pai in primul rand dieta fara sport nu se poate, pentru ca daca slabesti mult si nu faci sport faci rost de vergeturi in locurile unde ai slabit.Mama a slabit cu sala si gimnastica si manca odata la 3 ore, manca ce vroia, dar nu le amesteca adica acum manca struguri, peste 3 ore manca salata, peste alte 3 ore ciocolata, si nu mai manca dupa ora 18:00 si a cam lasat painea deoparte.Nu a slabit brusc, a slabit incet, adica a slabit 25 de kg din ianuarie pana acumthinking

| kiri11 a răspuns:

Spre exemplu eu am folosit suplimentul green coffee si am slabit 16 kg in aproximativ 3 luni de zile. Bine, si sport putin cu mese fixe happy