| floricika9595 a întrebat:

Vreau sa slabesc,locuiesc la sat, ce-mi recomandati? Cum sa slabesc mai repede...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SweeTLemon a răspuns:

Fa sport si ai grija ceea ce mananci happy

| DushulRece a răspuns:

Da e foarte important daca locuiesti la sat sau la oras in materie de slabit ce-i drept

| DDoctorita a răspuns:

In primul rand, daca locuiesti la tara e un avantaj pe tine pentru aerul proaspat si mancarea proaspata din gradina care poti so mananci!
Trebuie sa ai o dieta normala! Nu incepe a face diete exagerate si chestii de genu, nu folosesc chiat pentru nimic!
Incepe putin cu putin in a face sport, de exemplu poti incepe in a alerga 30 de min pe zi si maresti timpul pe zi ce trece. Alergatul e unul din putinele lucruri care iti pune in miscare mai toti muschii corpului! =)

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro

| KaTaLiN90 a răspuns:

Buna. iti las aici un link unde poti gasi ceva folositor https://20ee4cvhcp08eqb916zi102zct.hop.clickbank.net ..la sotia mea a functionat. de la 90 kg pana la 75 in 3 saptamani. acum trebuie sa faci si ceva exercitii