| Miley_Cyrus a întrebat:

Vreau sa slabesc repede cam 5 kg in o saptamana. Cum sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SenZoru a răspuns:

Poti sa slabesti si 7 kg intr o saptamana insa nu este sanatos sa slabesti mai mult de 3 kg pe LUNA! mare atentie fiindca poti sa dai in carente. iar daca slabesti rapid riscu de a te ingrasa din nou este mult mai mare. ti o spun din proprie experienta. bafta.

342 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu am slabit 5-6 kg in 1 luna si nu mi-am dat seama nici nu mi-am pus in cap sa slabesc si iata ca am slabit mananca cat mai putin fara sa te saturi si bea mai multa apa foarte multa incearca sa nu mananci dupa ora 18 si putina miscare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu sunt disperata ca sa slabesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...am eu unu...nu stiu am aceeeasi problema ajutor help!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate slabi 5 kg intr-o saptamana ci intr-o luna succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca afli cum sa slabesti anunta-ma si pe mine te rog iti las adresa mea de mess danutza_olty mersi mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am reusit sa slabesc intr-o luna 5 kg ceea ce mi se pare ok si sanatos intr-o saptamana ii prea repede, am folosit Lipo6 Hers combinat cu sport, cardio mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu cait asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca dupa ora 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai manca nimic, bea cat de multa apa si manaca cat de multe mere, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca paine prajita cu unt de dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sunt Ciobanu Gheorghia si imi place foarte mult Miley Cyrus. Numele real,, Destiny Houpe Cyrus,,. Imi place tare mult vocea, melodiile sale!
Tee iubesc!
By! By!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o dieta super simpla numai mere si morcovi poti manca la discretie in orice cantitate si la orice ora si bea foarte multe lichide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa slabesti dar fara sa mananci nimic doar sa bei apa plata cu lamaie, eu am slabit 12 kg intr-o saptamana, ai grija o sa ai ceva probleme cu stomagul pana se obisnuieste. daca ai ambitie poti! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai grija ce mananci, sa faci sport dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit 11 kilograme in 2 saptamani, de la 131 la 120, dupa dieta lui nenea Montignac...am mancat pana m-am saturat la fiecare masa dar dupa regulile lui, sa nu amesteci glucide cu lipide, fara paine, alcool, minim 3 mese pe zi, si ultima masa seara la 7:30 happy plus bicicleta dimineata cam o ora, adica vreo 400 de calorii si jumate de ora dupa masa inca 200 de calorii! poate nu o fi sanatos dar nici obez nu cred ca este sanatos! numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm. sport, fructe si altele. te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm.sport,fructe si altele.te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca te-ai stricat la cap...este imposibil si in primul rind nu este sanatos. a-ti auzit de anorexie?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat eu am luat si pastile, zile ne mancate, creme, efort fizic am slabit o perioada si dupa aia s-a pus la loc nu stiu ce sa ma mai fac ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai mananci paine si dulciuri si sa mananci fructe si legume:S:S:SS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate kg ai? cati ani ai? deci ca sa slabesti cam 5 6 kg trebuie sa tii cu rost nu mananci prajelii, paine, dulciuri, si date prin faina
cum ar fi pastele este ff usor! eu aveam la 9 ani acum o sap 45 de kg si acum am 37 am slabit 8 kg intr-o sap si am respectat acceste reguli am slabit acum imi vin toate hainele mele

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa faci exercitii de slabit si sa te duci la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mananci cu grija...si mai putin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum mca vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea apa multa si cand nu iti este sete nu manca dulciuri si nici grasimi urca scarile daca stai la bloc si plimbate incet cand iti este foame bea apa si incearca sa uiti de mancare fa lucruri captivante si daca se poate nu manca seara.eu asa am mai slabit asta vara un kg pe zi succes! te pup pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legume multe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maninca mai putin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil my dear... poate intr-o luna big grin