| Miley_Cyrus a întrebat:

Vreau sa slabesc repede cam 5 kg in o saptamana. Cum sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SenZoru a răspuns:

Poti sa slabesti si 7 kg intr o saptamana insa nu este sanatos sa slabesti mai mult de 3 kg pe LUNA! mare atentie fiindca poti sa dai in carente. iar daca slabesti rapid riscu de a te ingrasa din nou este mult mai mare. ti o spun din proprie experienta. bafta.

342 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc stoica georgiana ana-maria si eu sunt grasa am 60kg si an 12 ani sper daca gasesti sa vreo solutie sa imi spui si mie id meu este valentina_powerranger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti cit mai mult sport si minkati cit maii putin tot ce contine grasimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley trebuie sa faci sport sa dai painea grasimile si dulciurile la o parte si sa ai ambitie atata tot ok paa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combina-te la heroina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o soluție super! Sună, dacă ești cu adevărat interesat(ă)! Numai bine! Nr: 0728036160.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transpira fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca paine, nu manca dupa ora sase, fa mult sport, mananca fara prajeala mai ales foarte putin ulei, si mananca de 2 ori pe zi. Mananca multe salate! SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine o cura de slabire adica nu manca alimente cu grasimi! Si daca ti-am dat raspunsul imi dai si adresa ta de meil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate spune o singură persoană cum poti să slabesti.fiecare are organism individual, deci, la unii, anumite metode dau rezultate bune si satisfacatoare iar la altii e ca si cum nu au făcut nimic, e clar. dacă nu mănanci slabesti. Dar sfatul meu este să in cepi sa mănanci de 4, 5 ori pe zi foarte putin, stomacul tau sa nu fie plin cand te ridici de la masa. apoi reduci nr de mese pe zi la 2, 3 dar la fel de putin mananci la fiecare...si,un mare secret:NU MÂNCA DUPĂ ORA 15, FĂ-TI O REGULA DIN ASTA.seara stomacul tau o sa fie gol si tie o sa-ti prinda bine asta, iar dimineata o sa ai pofta de mancare(nu pierde micul dejun). baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti slabi 5 kg intr-o saptamana. Poti face sport si ar trebui sa respecti un regim dat de un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmm...stai in cap si da din picioare in timp ce bei apa rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, poti alterna: o zi manaci decat micul dejun, in alta zi manaci doar pranzul, in alta cina, recomandat, foarte multa apa, nu manca dupa ora 7, micul dejun sanatos si consistent, eu am slabit 27 de kg inntr- o luna si o saptamana, am avut 109 kg, acum am doar 82, si observ ca nu am pus inapoi nimic pana acum, pot dovedi cu poze, cel putin asta sigur merge happy succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca kereale musli cu lapte d fiecare data cand ti-e foamne, bea d dimineata apa cu lamaie si in timpul zilei 3 litri d apa mananca frukte si salate.
Nu manka mankare fast-food sau mankare gatita, paine, dulkiuri.
Fa cat mai multa miscare, 30 d min d sport pe zi sau plimbata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa multe exercitii nu mai manca seara si-o sa slabesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te trezesti peste 2 ore alearga 3 ture de la un colt la altul nu manca decat salate fara dulciuri in perioada de slabire asa fac eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley uitate mai jos si vei vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna fa asa cum ati spun eu ce am facut eu a mereitat ffff mult pentru mine nu am mancat nimic 4 zile doar am fumat si am slabit 4kg incearca asa depinde daca poti si bine inteles daca fumezi depinde de tine asat si nu manca paine de loc 2 saptamani sau una si nu manca seara nu mai meree si vexi cum slabesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley, miley si hannah montana aud numai de astea. perne, cu hannah, cersaf, jucarii, lenjerie, etc. nu v-ati saturat. incercati si voi un cantaret adevarat justin bieber e un cantaret adevarat eu sunt menegerul lui si daca ma intrebati de unde stiu romana sa stiti ca am invatat dar nu despre asta e vorba. cei care vreti sa ma contactati asta e id-ul meu
:eniko.gabriela vb pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta sa slabesti 4-5 kg intr-o saptamana... doar baga idi meu : anna.momo12 si iti voi spune totu pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 100kg cum sa slabesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai putea Milei_Cyrus ca as vrea si eu dar nu stiu daca as putea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa de varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit trei kg intr-o saptamana merging la sala +dieta mincam numai supa de varza cu ceapa si ardei grasi si multa apa plata plus la astaalergam jumate de ora. Mi-a fost foarte greu a 7 zi am grezut ca vine ambulanta dupa mine.Suntemm frumoase asa cum ne-a dat Dumnezeu.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine un regim alimentar stabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu un raspuns fugi pana nu mai poti si faci o pauza si fugi pana nu mai poti.pe parcurs ce fugi posibil sa te obosesti da asta nu inseamna ca nu mai poti cand esti super obosit si fugi atuncea slabesti. faci in fiecare seara acest antrenamet simplu si foarte eficient...asa am facut si eu si majoritatea oamenilor mi-au spus ca am stat in spital.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit un kg in 2 zile nu prea ai sanse sa slabesti atat poate 2-3 kg pe saptamana

Alte răspunsuri